
Objectbeveiliger The CubeHouse
- The Cubehouse (Amsterdam, Noord-Holland)
- € 17,37 - € 20,7 per uur
- Security
Streef jij naar uitmuntendheid in dienstverlening? Wil je werken in de top van de facilitaire markt, op de mooiste locaties en in een team waar iedereen voor elkaar door het vuur gaat?
You are more than welcome ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Jij bent een objectbeveiliger die energie krijgt van contact met mensen, graag verantwoordelijkheid neemt en zich thuis voelt in een zakelijke omgeving waar service het verschil maakt.
Midden op de Zuidas staat the CubeHouse: een modern en stijlvol kantoorgebouw waar dagelijks professionals, gasten en leveranciers in- en uitlopen. Een omgeving waar representativiteit, service en veiligheid hand in hand gaan. Voor deze locatie zoeken wij een objectbeveiliger die begrijpt dat een warm welkom minstens zo belangrijk is als een veilige werkomgeving.
Als objectbeveiliger ben jij het gezicht van de locatie. Je ontvangt bezoekers, helpt gasten op weg en zorgt ervoor dat iedereen zich welkom voelt. Tegelijkertijd houd je een scherp oog op de veiligheid van het gebouw. Je opent en sluit het pand, loopt brand- en controlerondes, houdt toezicht in de algemene ruimtes en begeleidt leveranciers en monteurs tijdens hun werkzaamheden.
Ook pak je lichte receptiewerkzaamheden op, zoals het aanmelden van bezoekers, beantwoorden van e-mails en uitgeven van toegangspassen. Geen dag is hetzelfde, maar één ding blijft altijd centraal staan: het creëren van een professionele, veilige en gastvrije omgeving.
Diensten van 06:00 tot 12:00 uur en van 16:00 tot 22:00 uur
Nieuwsgierig naar meer?
Wij bieden
Een onwijs gave en unieke locatie met een verwelkomend team van hardwerkende collega’s. Wij hechten veel waarde aan persoonlijke aandacht en geloven in de kracht van teamwork, want vele handen maken licht werk.
Daarnaast krijg je:
Een bruto-uurloon tussen €17,37 en €20,70 op basis van jouw opleiding en ervaring (conform de CAO Particuliere Beveiliging), exclusief toeslagen en vergoedingen;
20% toeslag op maandag tot en met vrijdag tussen 00:00 en 07:00 uur
10% toeslag op maandag tot en met vrijdag tussen 18:00 en 24:00 uur
Een volledige ov-vergoeding of €0,23 per km reiskostenvergoeding (let op: je kunt niet gratis parkeren op deze locatie);
24 vakantiedagen per jaar (op basis van fulltime); na één jaar dienstverband de mogelijkheid om dit uit te breiden naar 26 vakantiedagen;
Kansen om door te groeien, zowel in kennis als in functie.
Jouw profiel
Als objectbeveiliger bij D&B ben jij een echte host. Scherp op veiligheid, altijd met de focus op hoogwaardige, gastvrije dienstverlening mét een glimlach. Jouw mindset vinden wij het allerbelangrijkst. Daarnaast:
heb je een afgeronde mbo-opleiding tot Beveiliger niveau 2;
ben je sociaal en communicatief sterk in het Nederlands en Engels;
zit gastvrijheid in je DNA, ben je behulpzaam, representatief en professioneel in een zakelijke omgeving;
ben je BHV’er of sta je open om je BHV certificaat te behalen;
Zich herkent in onze EPIC-waarden:
Energy - je barst van de energie en brengt positiviteit mee.
Pure - je bent eerlijk, oprecht en betrouwbaar.
Inspire - je motiveert anderen en deelt je enthousiasme.
Connect - je legt makkelijk contact en bouwt relaties op.
Over D&B The Facility Group
D&B The Facility Group is een vooruitstrevende multi service facilitair dienstverlener. Als één van de weinige organisaties in de facilitaire markt heeft D&B vrijwel al de grotere, dagelijkse diensten in eigen huis. Objectbeveiliging, receptiediensten, kantoorschoonmaak, bedrijfscatering, facility management en mobility services. Wij willen de beste dienstverlener in onze markt zijn. Niet de grootste… De beste! En om dat te bereiken, bouwen wij op de betrokkenheid van heel veel leuke, talentvolle en gepassioneerde mensen, die ieder weer op hun eigen manier hun droom, ambitie of plezier aan D&B verbonden hebben. We doen het écht samen. Dat is bijzonder.
Bij D&B leveren we hoogwaardige beveiligingsdiensten op toplocaties. Onze Security Hosts vertegenwoordigen een uniek profiel binnen de beveiligingsmarkt. Ze werken in dynamische kantooromgevingen van toonaangevende opdrachtgevers, waar ze primair de rol van gastheer of gastvrouw vervullen. Tegelijkertijd behoren zij tot de best opgeleide security professionals in de markt.
Solliciteer nu
Klik op de sollicitatiebutton om direct te reageren. Heb je vragen over de functie of D&B The Facility Group? Neem gerust contact op met recruiter Mila via +31 6 26299024 (bellen of WhatsAppen) of mila.koster@db.nl
*Bij D&B geloven we in de kracht van diversiteit en inclusie. We moedigen kandidaten van alle achtergronden en gender aan om te solliciteren. We staan niet open voor acquisitie naar aanleiding van deze vacature. De aanvraag van een VOG is onderdeel van de indiensttreding. Kosten hiervoor kunnen worden gedeclareerd.
of
Details
- The Cubehouse (Amsterdam, Noord-Holland)
Gefeliciteerd!
Jouw sollicitatie is succesvol ontvangen! Onze recruiters nemen zo snel mogelijk contact met jou op. Wil je in de tussentijd alvast wat meer weten over #TheHappyFew? Bekijk het hier! 👇🏼
Je hebt al gesolliciteerd op deze vacature
We waarderen uw interesse in deze functie. Helaas heb je al gesolliciteerd op deze functie.
Security
De Security Host van D&B vertegenwoordigt een uniek profiel binnen de beveiligingsmarkt. Onze Security Hosts werken in de dynamische kantooromgevingen van toonaangevende opdrachtgevers waar zij primair de rol van gastheer of gastvrouw vervullen. Tegelijkertijd behoren zij tot de best opgeleide security professionals in de markt.
Hospitality
De Hospitality Hosts van D&B zijn het gezicht van een aantal van de meest vooruitstrevende kantoren in Nederland. Onze Hospitality Hosts creëren een 5 star experience door elke gast, bezoeker en medewerker een perfect op het individu afgestemde service te verlenen. Want zij weten: At the end of the day, it’s all about experience.
Cleaning
De Cleaning Hosts van D&B zijn zichtbaar, want zij vervullen veel van hun schoonmaaktaken tijdens kantooruren. Onze Cleaning Hosts staan op die manier in nauw contact met de mensen bij onze opdrachtgevers en kunnen hun dienstverlening beter afstemmen op de wensen en behoeftes in de werkomgeving. Bovendien leidt zichtbare schoonmaak tot een gezondere balans in het leven van onze mensen.
Facility Management
D&B The Facility Group is toonaangevend in de facilitaire markt. Wij zijn in staat om onze high end opdrachtgevers op diverse manieren te ontzorgen. Als multi-service-partner (self-delivery), managing agent of op project basis. Met onze 5 sterren dienstverlening leveren wij een grote bijdrage aan het succes van organisaties. Zo creëren wij A-Great-Place-to-Be.
Hoofdkantoor
Werken bij D&B The Facility Group op kantoor betekent werken in een zeer dynamische en inspirerende werkomgeving. Jij krijgt de ruimte om initiatieven te ontplooien en op een ondernemende wijze een belangrijke bijdrage te leveren aan een sterk groeiende organisatie in de top van de facilitaire markt. Kortom: A-Great-Place-to-Be!
Catering
Geniet jij ervan jouw gasten te verrassen met mooi eten, drinken en beleving? En lijkt het je leuk om te werken met lokale ondernemers? Wij brengen de opwinding van horeca naar het bedrijfsrestaurant. Met de variatie, vernieuwing en beleving zoals je die in de binnenstad tegenkomt. We Canteen geeft eten weer een verhaal, en een gezicht. En dat laat jij jouw gasten dagelijks proeven.
Mobility
Ooit begonnen als studentenbedrijf en inmiddels één van de meest vooruitstrevende parkeer- en vervoersbedrijven van Nederland. Met ruim 500 chauffeurs, verkeersregelaars en hostesses verzorgen wij voor particulieren, vijfsterrenhotels, evenementen en bedrijven het vervoer, parkeren en alles daaromheen. Van chauffeursdiensten en valet parking tot VIP-shuttle services en hostesses. Ben jij op zoek naar een leuke job, een goede bijverdienste of flexibiliteit. We have got the job for you!
Sollicitatieprocedure
1. Jouw sollicitatie
Wij nemen jouw sollicitatie in behandeling.
2. Kort voorstellen
Onze recruiter neemt telefonisch contact met je op ter kennismaking.
3. Eerste gesprek
Je komt voor een gesprek naar ons hoofdkantoor in Amstelveen óf op locatie bij een van onze klanten.
4. Assessment (optioneel)
Er volgt (optioneel) een assessment.
5. Tweede gesprek (optioneel)
Er volgt (optioneel) een tweede gesprek met een leidinggevende.
6. Klikgesprek (optioneel)
Je gaat in gesprek met de opdrachtgever om te kijken of er een klik is.
7. Ons voorstel
Je ontvangt digitaal je contract en arbeidsvoorwaarden.
8. Je eerste werkdag!
Met enthousiasme begin je aan je nieuwe avontuur.
Waarom werken bij The Happy Few in Security?
Bekijk hier waarom The Happy Few bij D&B ook écht de Happy Few zijn.
Waarom werken bij The Happy Few in Hospitality?
Bekijk hier waarom The Happy Few bij D&B ook écht de Happy Few zijn.
Waarom werken bij The Happy Few in Cleaning?
Bekijk hier waarom The Happy Few bij D&B ook écht de Happy Few zijn.
Waarom werken bij The Happy Few in Facility Management?
Bekijk hier waarom The Happy Few bij D&B ook écht de Happy Few zijn.
Waarom werken bij The Happy Few at our Head Office?
Bekijk hier waarom The Happy Few bij D&B ook écht de Happy Few zijn.
Waarom werken bij The Happy Few in Catering?
Bekijk hier waarom The Happy Few bij D&B ook écht de Happy Few zijn.
Waarom werken bij The Happy Few in Mobility?
Bekijk hier waarom The Happy Few bij D&B ook écht de Happy Few zijn.
"Bij D&B heb je de mogelijkheid om binnen de 24/7 dienstverlening op vaste momenten de avonden, nachten en weekenden te draaien."
Maarten
"De grootte van D&B past bij me en geeft mij een persoonlijk gevoel van zekerheid en stabiliteit."
Soraya
"Bij D&B voel je je gewaardeerd, je bent hier zeker geen nummer."
Marieke
"De dienstverlening die D&B verwacht is van een hoog niveau, een echte '5-sterren ervaring'. D&B gaat voor kwaliteit."
Rhimo
"Nergens vind ik een team zoals hier binnen D&B."
Dennis
"De waardering die je vanuit D&B krijgt is echt fijn. Er is openheid en de mogelijkheid om in gesprek te gaan en er samen uit te komen."
Helen
"De platte organisatie van D&B maakt dat je iedereen persoonlijk kunt bereiken."
Arnold
